Tint connector (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: General
hu: Általános

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Boolean value
hu: Logikai érték
