Tint connector (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: General
id: Umum

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Boolean value
id: Nilai boolean
