Tint connector (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: General
pt: Geral

en: About
pt: Sobre

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Boolean value
pt: Valor booleano
