Tint connector (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: General
ru: Общий

en: About
ru: Информация

en: Field types
ru: Типы полей

en: Boolean value
ru: Логическое значение
