Tint connector (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: General
sv: Allmän

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Boolean value
sv: Booleskt värde
