Tint connector (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: General
cs: Obecné

en: Field types
cs: Typy polí

en: Boolean value
cs: Logická hodnota
