Tint connector (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: General
fr: Général

en: Field types
fr: Types de champs

en: Boolean value
fr: Valeur booléenne
