Tint connector (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: General
lt: Bendras

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė
