Tint connector (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: General
et: Üldine

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus
