Tint connector (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: General
hi: सामान्य

en: About
hi: के बारे में

en: Boolean value
hi: बूलियन मान
