Tint connector (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: General
nl: Algemeen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Boolean value
nl: Binaire waarde
