Tint connector (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: General
pl: Ogólne

en: Field types
pl: Typy pól

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna
