Tint connector (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: General
sk: Všeobecné

en: Field types
sk: Typy polí

en: Boolean value
sk: Logická hodnota
