Tint connector (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: General
th: ทั่วไป

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Boolean value
th: ค่าของBoolean
