tiny-player HTML audio player (1.0.4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Display of multiple files
hu: Több fájl megjelenítése

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése
