tiny-player HTML audio player (1.0.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Loop
id: Pengulangan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Display of multiple files
id: Tampilan beberapa file

en: Show playback controls
id: Menampilkan kontrol pemutaran
