tiny-player HTML audio player (1.0.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: Loop
pt: Ciclo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Display of multiple files
pt: Exibição de vários arquivos

en: Show playback controls
pt: Mostrar comandos de reprodução
