tiny-player HTML audio player (1.0.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Loop
ru: Цикл

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Display of multiple files
ru: Отобразить множество файлов

en: Show playback controls
ru: Показать элементы управления воспроизведением
