tiny-player HTML audio player (1.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
tr: Alanlar

en: Loop
tr: Döngü

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Display of multiple files
tr: Birden fazla dosya görüntüleme

en: Show playback controls
tr: Oynatma kontrollerini göster
