tiny-player HTML audio player (1.0.4) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Loop
uk: Цикл

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Display of multiple files
uk: Відображення декількох файлів

en: Show playback controls
uk: Відображати елементи керування відтворенням
