Tiny Slider 2 (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Items
eu: Elementuak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
