Tiny Slider 2 (1.0.0-beta2) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Content
gd: Susbaint

en: File
gd: Faidhle

en: Items
gd: Nithean

en: Navigation
gd: Seòladaireachd

en: Not installed
gd: Cha deach a stàladh
