Tiny Slider 2 (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
