Tiny Slider 2 (1.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Items
ar: أخبار

en: Loop
ar: حلقة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
