Tiny Slider 2 (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
