Tiny Slider 2 (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Items
fi: Aiheet

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Installed
fi: Asennettu

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään
