Tiny Slider 2 (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Items
hr: Stavke

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
