Tiny Slider 2 (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Items
ru: Элементы

en: Loop
ru: Цикл

en: Navigation
ru: Навигация

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Installed
ru: Установлено

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: About
ru: Информация

en: Margin
ru: Отступ

en: Speed
ru: Скорость

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: media
ru: медиа

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения

en: Arrow Keys
ru: Клавиши стрелок
