Tiny Slider 2 (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Controls
ug: كونترول

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
