Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Bottom
da: Bund

en: Items
da: Overskrifter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Speed
da: Hastighed

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
