Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
