Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Items
jv: Item

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
