Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
