Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Loop
nl: Lus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: About
nl: Over

en: Margin
nl: Marge

en: Speed
nl: Snelheid

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
