Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Items
ro: Articole

en: Loop
ro: Buclă

en: Navigation
ro: Navigator

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
