Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Items
sk: Položky

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
