Tiny Slider 2 (1.1.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Items
th: จำนวน

en: Navigation
th: นำทาง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
