Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
