Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Items
ca: Elements

en: Loop
ca: Bucle

en: Navigation
ca: Navegació

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
