Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Items
cs: Položky

en: Navigation
cs: Navigace

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Controls
cs: Ovládání

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
