Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Items
gl: Elementos

en: Loop
gl: Bucle

en: Navigation
gl: Navegación

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Controls
gl: Controis

en: Installed
gl: Instalado

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
