Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Items
hu: Tételek

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Installed
hu: Telepített

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: About
hu: Leírás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Image style
hu: Képstílus

en: media
hu: média

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
