Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Items
km: ធាតុ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
