Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Items
lt: Elementai

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
