Tiny Slider 2 (1.1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Items
sq: Elementët

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
