Tiny Slider 2 (1.1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Items
fr: Éléments

en: Loop
fr: Boucle

en: Navigation position
fr: Position de la navigation

en: Not installed
fr: Non installé

en: Controls
fr: Contrôles

en: Installed
fr: Installé

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: About
fr: À propos

en: Margin
fr: Marge

en: Speed
fr: Vitesse

en: Image style
fr: Style d'image

en: media
fr: média

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Nothing
fr: Rien

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
