Tiny Slider 2 (1.1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Items
tr: Öğeler

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Controls
tr: Denetimler

en: Installed
tr: Kurulu

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: Image style
tr: Resim stili

en: media
tr: medya

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
