Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Items
eo: Eroj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Image style
eo: Bilda stilo
