Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Gallery
he: גלריה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Items
he: פריטים

en: Loop
he: בלופ

en: Navigation
he: ניווט

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
