Tiny Slider 2 (1.1.0-rc4) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Mode
hi: प्रकार

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
